Oli asiasi pieni tai suuri, otamme palautteen ja kehitysehdotukset ilolla vastaan!
Jäsenet voivat myös päivittää yhteystietonsa alla olevalla lomakkeella. Jos lomake ei toimi laitteellasi tai ruudunlukuohjelmalla, lähetä tiedot sähköpostitse osoitteeseen toimisto@leijonaemot.fi. Voit myös olla yhteydessä sähköpostitse Leijonaemojen toimistoon, työntekijöihin ja hallituksen jäseniin.

Yleiset tiedustelut: toimisto@leijonaemot.fi

Työntekijät: etunimi.sukunimi@leijonaemot.fi

Toiminnanjohtaja Pia Lemmetty, puh. 040 753 1057, pia.lemmetty@leijonaemot.fi
Hallintokoordinaattori Kati Vaari, puh. 045 893 6493, kati.vaari@leijonaemot.fi
Järjestöassistentti Inka Peltola, puh. 050 302 2003, inka.peltola@leijonaemot.fi
Järjestösuunnittelija Sanna Newton, puh. 045 203 8221, sanna.newton@leijonaemot.fi
Vapaaehtoistoiminnan koordinaattori Heli Parjanen, puh. 045 865 8410, heli.parjanen@leijonaemot.fi

Puhelimitse tavoitat työntekijät ma-pe 10-14.

Erityislapsiperheen näkymätön sisarus- hanke, projektityöntekijä Karolina Lamroth puh. 040 482 0260, karolina.lamroth@leijonaemot.fi
Perhe edellä puuhun -hanke
, projektityöntekijä Malla Laakso-Nyström, puh. 040 482 0279, marja.laakso-nystrom@leijonaemot.fi

Hallituksen jäsenet: hallitus@leijonaemot.fi

Leijonaemot ry:n laskutus

Leijonaemot ry:n verkkolaskutusohje (pdf) yrityksille ja yhteistyökumppaneille:

Toivomme, että laskut lähetetään ensisijaisesti verkkolaskuina. Verkkolaskujen käsittely on sekä lähettäjälle että vastaanottajalle nopeampaa, luotettavampaa ja edullisempaa kuin paperilaskujen käsittely.

Verkkolaskuosoite:
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)
Verkkolaskuosoite: 003720929773
OVT-tunnus: 003720929773

Mikäli verkkolaskutus ei onnistu, paperiset laskut toimitetaan ostolaskujen skannauspalveluun osoitteeseen:
Leijonaemot ry. (OpusCapita skannauspalvelu)
PL 15056
00062 LASKUTUS
Jotta skannauspalvelu voi kohdistaa laskun, tulee tämä laskutusosoite tulostaa myös itse laskuun, ei vain kirjekuoreen. Tähän laskutusosoitteeseen ei tule lähettää muuta materiaalia kuin laskuja.
Leijonaemot ry.:n sähköpostiskannauksen osoite: Leijonaemotry.FI.P.129283-8@docinbound.com.


Postituslista

Leijonaemoilla on postituslista johon liittymällä saat yhdistyksen tiedotteet suoraan sähköpostiisi. Liity postituslistalle

Lähetä yhteydenottopyyntö tai viesti: